Święta bożonarodzeniowe poza domem? Dlaczego nie?! (cz. II)

Kategoria: Blog

Święta w górach

Boże Narodzenie to święta rodzinne, dlatego warto je spędzać w gronie najbliższych, chociaż niekoniecznie we własnym domu. Coraz więcej osób decyduje się na bożonarodzeniowe wyjazdy, np. w góry. Zachęcają do tego świąteczne oferty hoteli, które zapewniają ciekawe pakiety, zawierające noclegi, wyżywienie oraz kolację wigilijną, a także szereg dodatkowych atrakcji, dzięki którym można miło spędzić czas w gronie rodzinnym, unikając przy tym konieczności samodzielnych przygotowań.

W poprzednim artykule z tej serii przedstawiliśmy kilka argumentów przemawiających za spędzaniem świąt poza domem, w tym tekście chcielibyśmy przekonać wszystkich do Bożego Narodzenia w górach.

Niezapomniane święta w górach

Święta w górach to najlepsza opcja dla osób, które nie wyobrażają sobie Bożego Narodzenia bez zimowych krajobrazów, aktywnego wypoczynku na zaśnieżonych stokach oraz tradycyjnej, polskiej wieczerzy. W Tatrach najbardziej można poczuć prawdziwego ducha świąt. Zakopane w tym okresie jest pięknie udekorowane, a w tutejszych hotelach i restauracjach przygotowywane są staropolskie, góralskie przysmaki, typowe dla okresu bożonarodzeniowego. W tym regionie nadal bardzo mocno kultywuje się tradycyjne obrządki, a jednocześnie są one najbardziej malownicze i hucznie obchodzone. Pasterka w niewielkim, drewnianym kościółku, zabawa przy ognisku, kuligi – to tylko niektóre atrakcje, jakie czekają na gości w górach.

Święta Bożego Narodzenia w Willi Excelsior

W okresie Bożego Narodzenia wiele hoteli i pensjonatów w górach oferuje noclegi w okazyjnych cenach łącznie z rozmaitymi atrakcjami, w tym przede wszystkim uroczystą kolacją bożonarodzeniową. Taką świąteczną ofertę można znaleźć również w Willi Excelsior, która zaprasza gości z całej polski (a także z zagranicy) do spędzenia niezapomnianych, magicznych i rodzinnych świąt w Zakopanem. W ramach oferty świątecznej można skorzystać z minimum 4 noclegów dla całej rodziny w eleganckim, zabytkowym pensjonacie. Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia posiłków, takich jak wyśmienite śniadanie w formie bufetu, obiad, kolacja lub kolacja wigilijna.Zostaw komentarz